gps cell phone tracker spy phone remove phone tracker for x2 01 cell phone video surveillance here iphone 5s ios 7 spyware tracking messages through imei iphone 6s sms spy ios 5 sms spy yahoo answers text spy iphone 4 iphone 5 text message tracker cell spy phone reviews can an iphone 5 get spyware most economical cell phone spy software spy cell phone tracking free
Renault NN TORPEDO - 1926

W chwilach wolnych moim ulubionym zajęciem jest przeglądanie w Internecie stron z ofertami motoryzacyjnymi. Jedną z nich jest www.mobile.de.

Pewnego wieczoru podczas przeglądania zauważyłem Renault NN limuzynę z 1928 roku. Wchodząc na stronę tego oferetna zauważyłem inne stare samochody między innymi Renault NN z 1926 roku kabriolet. Samochód ten był zdecydowanie w najgorszym stanie ze wszystkich oferowanych pojazdów no i również najniższej cenie.

Decyzja o zakupie tego auta była natychmiastowa /miłość od pierwszego wejrzenia/ jednakże bariera językowa trzymała mnie w niepewności przez kilka godzin, do przyjazdu córki. W godzinach późno wieczornych córka napisała e-maila do oferenta w języku angielskim a mianowicie, że ojciec jest zdecydowany zakupić ten pojazd, prosi o rezerwację oraz podanie terminu odbioru.

Po dotarciu na miejsce, pierwszą czynnością jaką zrobiłem to zapłaciłem to auto aby przypadkiem właściciel się nie rozmyślił. Poczęstowano nas kawą i ciasteczkami, trochę porozmawialiśmy za pośrednictwem mojego syna, który przejął rolę tłumacza.

Podczas tej rozmowy dowiedziałem się co nieco o losach zakupionego przed chwilą pojazdu.

Sąsiedzi oferenta – starsze małżeństwo zwróciło się do niego o pomoc w wywiezieniu pewnych rzeczy na złom. Zmuszeni byli opróżnić zabudowania gospodarcze oraz garaż, ponieważ przeznaczone były na sprzedaż. Mój oferent podjechał do swoich sąsiadów lawetą i po otwarciu garażu ku dużemu zdziwieniu zobaczył zdezelowany ale zarazem śliczny kabriolet. Sąsiedzi widząc to zainteresowanie, po chwili przynieśli dokumenty od tego pojazdu.

W tej sytuacji, droga mojego samochodu zmieniła kierunek zamiast na złom trafił do Internetu wraz z innymi oferowanymi samochodami wystawionymi na sprzedaż. W nieprawdopodobnie krótkim czasie, od momentu umieszczenia tej oferty w Internecie był mój telefon, następne rozdzwoniły się za kilka dni, zainteresowanie było duże – ja jednak byłem pierwszy.

Zakupiony samochód jest trzecim kabrioletem w mojej kolekcji.

Dwa laty pracy zwieńczone zostały zaproszeniem na X Światowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Mulhouse we Francji.

Aktualnie samochód ten zajmuje honorowe miejsce w naszym salonie samochodowym Renault w Tarnowskich Górach. Budzi zachwyt klientów nabywających nowe pojazdy.

© 2011 Starealejare.com / Jan Wieczorek