gps cell phone tracker spy phone remove phone tracker for x2 01 cell phone video surveillance here iphone 5s ios 7 spyware tracking messages through imei iphone 6s sms spy ios 5 sms spy yahoo answers text spy iphone 4 iphone 5 text message tracker cell spy phone reviews can an iphone 5 get spyware most economical cell phone spy software spy cell phone tracking free
Triumph TR 6 - 1969

Rozochocony Kamil widząc sukces pracy dwóch lat przy Triumphie TR-4, nic nie mówiąc dał ogłoszenie w prasie i w innych nośnikach treści: „samochód TRIUMPH do remontu w rozsądnej cenie kupię”.

Pewnego poranka spiesząc się do pracy odebrałem telefon. Rozmówca przedstawił się, iż nazywa się Zbigniew Lisiak. Dzwoni z Kalifornii w związku z ukazanym się ogłoszeniem dot. Triumpha.

Zdenerwowany skwitowałem, iż Triumph nie jest do sprzedania i basta. Pan Lisiak stwierdził jednak, że to on ma zamiar mi sprzedać samochód a nie kupić ode mnie, poprosił jedynie abym zapisał sobie jego numer telefonu i jak będę uważał za stosowne abym do niego zadzwonił.

Sprawa się wyjaśniła. Kamil przyznał się do swoich poczynań. Postanowiłem zadzwonić do Kalifornii chociażby tylko gościa przeprosić i wyjaśnić nieporozumienie.

Tych rozmów było wiele, niezobowiązująco umówiliśmy się na spotkanie latem kiedy samochód dopłynie do Polski.

Spotkaliśmy się w Kaliszu – tam znajdował się przywieziony z Kalifornii Triumph TR 6 z 1969 roku, który podobnie jak pierwszy był rozebrany /częściowo/ i rozpoczęty remont.

Oglądaczy i chętnych było wielu, cena nie do przyjęcia. Rozstaliśmy się, nie wyraziłem najmniejszego zainteresowania tym pojazdem. Proponowana cena była za wysoka do stanu samochodu.

Po kilku dniach, kiedy Pan Lisak w dalszym ciągu szukał nabywcy, zadzwonił do mnie ponownie i po krótkiej rozmowie przystał na moją propozycję. Dokonaliśmy transakcji.

Kolejne 2 lata pracy i efekt podobny jak w pierwszym przypadku.

Była już parka, a jak twierdzą hodowcy – parka lepiej się chowa TR 4 z 1964 r i TR 6 z 1969 r.

© 2011 Starealejare.com / Jan Wieczorek